Image alt

Kursy z analizy danych w Tableau w gronie MAM 👩🏻‍🍼👩‍💻🚀

Zostań specjalistką wizualnej analizy danych w Tableau dzięki autorskim szkoleniom online prowadzonym przez doświadczonych trenerów Vizyble.

dashboard tableau

Zostań Analityczką w Tableau!

Wejdź na wyższy poziom w analizie i prezentacji danych.

Scenariusze biznesowe

Nasze materiały to kilkanaście ćwiczeń inspirowanych prawdziwymi scenariuszami biznesowymi.

Podnieś swój skill analityczny

Po szkoleniu uzyskasz bezpłatny dostęp do naszej bazy wiedzy Tableau, zamkniętej grupy wsparcia oraz cyklicznych sesji Q&A.

Gwarancja

Twoja satysfakcja albo zwrot pieniędzy. Nic dodać nic ująć.

Dlaczego szkolenie w Tableau?

Nauka

Tableau wykorzystuje naturalne zdolności percepcji człowieka. Nie wymaga znajomości żadnego języka programowania. Od razu możesz zacząć od predefiniowanych wizualizacji. W Tableau najważniejsza jest eksploracja danych, a nie tylko dobry raport. To narzędzie, które będzie Cię nieustannie zaskakiwać i rozwijać.

Intuicyjność

Firma Tableau stworzyła oprogramowanie by pomagać użytkownikom w intuicyjny i szybki sposób zobaczyć i zrozumieć dane. Tableau posiada wbudowane instrukcje i podpowiedzi najlepszych praktyk tworzenia wizualnych analiz. Jest to narzędzie, które na pierwszy rzut oka uderza prostotą ale drzemie w nim ogromny potencjał.

Perspektywy zawodowe

Jeśli znasz Tableau możesz wybrać ścieżkę developera lub analityka. Na portalach pracy znajduje się kilkadziesiąt ofert na stanowiska pracy z wymaganiem znajomości narzędzia Tableau. Wynagrodzenia wahają się od 7 do 21 tyś PLN. Praca w branży IT często wiąże się z elastycznym czasem pracy, co dla mam jest szczególnie istotne.

Pytania i odpowiedzi

W tej sekcji znajdziesz najczęściej zadawane pytania na temat zakupu oraz realizacji szkolenia.

Szkolenia prowadzone są na platformie do spotkań online. Przed szkoleniem otrzymasz od nas wszystkie instrukcje i materiały.

Szkolenia trwają między 9:00-16:00 w tym suma przerw to 1 godzina.

Z listy aktualnych szkoleń wybierasz typ szkolenia, termin i przechodzisz do Rejestracji. Wypełnienie formularza jest równoznaczne z gotowością do wzięcia udziału w szkoleniu i dokonania zapłaty. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia otrzymasz od nas fakturę pro forma. Po dokonaniu przelewu otrzymasz potwierdzenie o umieszczeniu na liście uczestników.

Szkolenia odbywają się po zebraniu minimum 3 osób. Brakuje terminu, który Ci pasuje? Daj znać - coś wymyślimy.

Otrzymujesz oczywiście udział w szkoleniu potwierdzony certyfikatem oraz autorskie materiały szkoleniowe. Ale to nie wszystko! Otrzymasz od nas kilka dodatkowych benefitów. - Dostęp do bazy wiedzy Tableau po polsku - Dostęp do "grupy wsparcia" - Udział w webinarach dla absolwentów szkoleń - 10% rabatu na kolejne szkolenie

Tak, do 7 dni przed terminem szkolenia. Zwrócimy Ci środki.

Możesz zmienić termin na kolejny najbliższy.

Po ukończeniu pierwszego, jednodniowego szkolenia będziesz umiała poruszać się po interfejsie Tableau Desktop i będziesz mogła rozpocząć samodzielną pracę z danymi. Będziesz wiedziała jak podłączyć się do danych, jak stworzyć analizę wizualną na dashboardzie i jak wykonać proste obliczenia.

Power BI to narzędzie firmy Microsoft, które jest bezpłatne dla użytkowników Office. Jest w pewnym sensie ewolucją Excela. Z tego powodu wiele firm chętnie sięga po to rozwiązanie. Faktem jest, że zarówno Power BI jak i Tableau są niekwestionowanymi liderami na rynku oprogramowania Business Intelligence. Tableau i Power BI od wielu lat prowadzą w czołówce rozwiązań BI według rankingu Gartnera. Stawiając jednak na Tableau wybierasz większą elastyczność w tworzeniu niestandardowych wizualizacji oraz łatwiejszą eksplorację danych. Wejście w świat danych z Tableau, może być inspirujące zarówno dla doświadczonych jak i początkujących analityków. Dla tych osób, które czują się nowe w temacie, oferuje szybsze zdobywanie kolejnych umiejętności. Power BI wymaga dłuższego szkolenia. Aby wejść na wyższy poziom musimy poznać język DAX co dla osób nietechnicznych jest barierą. Tableau jest narzędziem typu nocode dedykowane użytkownikom nietechnicznym.

Z pewnością nasze szkolenie pomoże wzmocnić Twoje CV ale ważna jest gotowość do dalszego uczenia się. Istnieje wiele ofert pracy na stanowisku Tableau Developer, gdzie można zacząć od poziomu podstawowego i systematycznie zdobywać kolejne umiejętności związane z przygotowaniem i wykorzystaniem danych do analizy. Szkolenie pozwoli też specjalistom dziedzinowym, pracującym z danymi, podnieść swoją wartość dzięki umiejętności wykorzystania analizy wizualnej. Szczególnie działy finansowe, sprzedaży, marketingu korzystają z Business Intelligence. Jednakże mogą to być też inne działy takie jak logistyka, produkcja czy HR. Specjaliści z obszarów, którzy znają swoje dane i potrzeby potrafią świetnie wykorzystywać Tableau w swojej codziennej pracy.

Masz inne pytania?

Jeśli brakuje odpowiedzi na twoje pytanie w naszym dziale FAQ, zawsze możesz się z nami skontaktować.

Zapytaj nas o inne szkolenia w ofercie

Oprócz standardowych szkoleń realizujemy więcej programów szkoleniowych dla użytkowników Tableau na różnych poziomach i dla różnych ról. Pracujesz już z Tableau Desktop lub planujesz zarządzać platformą Tableau? Zapytaj nas o szkolenia z zakresu Tableau Server/Cloud.

Explorer

Tworzenie raportów poprzez przeglądarkę dla licencji Explorer

Our awesome features
Tableau Server Business Admin

Zarządzanie użytkownikami i uprawnieniami w Tableau Server/Cloud

Our awesome features
Tableau Server IT Admin

Zarządzanie infrastrukturą Tableau Server on-premise

Our awesome features
Viewer

Szkolenie dla użytkowników końcowych z nawigowania po Tableau Server/Cloud

Our awesome features
Client Portal | Internal Tools | Web App Builder | Free Website Builder Made with Softr